vrak automobilu na louce u jezera

Ekologická likvidace vozidel v Hradci Králové a okolí

Po - Pá, 7 - 15(17)

Zbavte se vraku, který vám jen zbytečně zabírá místo v kůlně nebo na zahradě, a nechte si za to zaplatit! Postaráme se o výkup auta, jeho odvoz, ekologickou likvidaci i o vyřazení z evidence vozidel.

I starého autovraku se tak zbavíte rychle, výhodně a bez starostí.

Pomozte mi s likvidací auta
vrak automobilu vyzdvihnutý jeřábem. V pozadá vraky na kupě

Jak funguje výkup auta a jeho likvidace

Zavoláte nám na telefon 777 805 909 nebo napíšete na e-mail info@autovrakyhk.cz. Probereme podrobnosti a většinou se rovnou domluvíme na částce, kterou vám zaplatíme.
Dovezete vozidlo na naše autovrakoviště v Olešnici u Čestic (okres Rychnov nad Kněžnou), nebo si pro něj sami přijedeme – a to až do 50 km od Hradce Králové nebo od Olešnice.
Vyplatíme vám domluvené peníze.
Zajistíme ekologickou likvidaci vozidla i jeho vyřazení z evidence.

Nemusíte se tak téměř o nic starat – stačí, když nás kontaktujete a předáte nám auto. Všechno ostatní zařídíme my. A vy si ušetříte čas i starosti.

Chci se zbavit auta

Co k likvidaci auta potřebujeme

Abychom zařídili ekologickou likvidaci vozidla a jeho vyřazení z evidence, potřebujeme od vás:

 • velký technický průkaz,
 • občanský průkaz (potřebujeme ho vidět, abychom připravili plnou moc k vyřazení vozidla z evidence)
 • a klíčky od vozu, který máme zlikvidovat.

Přichystejte si také číslo svého účtu – ať vám můžeme peníze poslat hned po předání auta.

Mám vše, pojďme na to!
technický průkaz občanský průkaz klíče od automobilu

Proč k likvidaci vozidla zvolit Autovraky HK

Na trhu jsme už skoro 20 let. A víme, že je pro vás důležité, abychom vše vyřešili co nejrychleji a abyste s likvidací auta neměli žádné starosti.

Proto se u nás můžete spolehnout, že bude likvidace vozidla 100% snadná a pohodlná.

Rychle

Odtah autovraku vyřešíme vždy co nejrychleji. Nebude vám tak na zahradě překážet déle, než je to nutné.

Výhodně

Nemusíte se bát tabulkových cen, hodnotu vašeho vozu stanovíme individuálně. Díky tomu máte jistotu, že neproděláte. Peníze vám navíc pošleme už v den převzetí automobilu.

Bez starostí

Zařídíme za vás veškerou administrativu, včetně odhlášení vozidla z registru. Nemusíte tak řešit žádné formuláře, fronty a pochůzky po úřadech. A ušetříte si nervy i čas.

Spolehlivě

Jsme certifikovaná firma s kamennou provozovnou a na trhu působíme téměř 20 let. Máte tak jistotu, že vás nenecháme na holičkách.

Přesvědčte se o tom i vy! Ozvěte se nám a zbavte se svého autovraku rychle, výhodně a bez starostí!

Kontaktovat AutovrakyHK

Kontaktujte nás

Napište nám, s čím potřebujete pomoci. Ozveme se vám a probereme podrobnosti. Obvykle reagujeme do 24 hodin.

Pár vět o nás

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 2004. Věnujeme se odkupu a likvidaci vozidel. Naším cílem je poskytovat služby na vysoké úrovni a zákazníkům vyjít vstříc. Vždy se snažíme najít řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

K odtahům jezdíme denně, náležitosti vyřídíme za vás a peníze za váš nepojízdný vůz dostanete na účet okamžitou platbou.

 • 20 let
  praxe s likvidací vozidel
 • 10 000+
  odtažených automobilů
 • do 2 dnů
  odtah na svoz. trasách

Často kladené otázky

Ekologická likvidace aut

Ne, rádi vše vyřešíme za vás. Stačí, když nám dáte plnou moc k odhlášení vozidla. Navíc si s ní nemusíte dělat žádné starosti. Vyřazení auta z evidence řešíme ve stovkách případů ročně. Proto máme připravenou standardizovanou plnou moc k odhlášení vozidla. Stačí na ni jen doplnit potřebné údaje a vše podepsat.

Přímo k ekologické likvidaci vozidla plná moc potřeba není. Máme vlastní autovrakoviště, a tak se o vše postaráme sami. Plnou moc ale potřebujeme k vyřazení vozidla z evidence. Pokud nám ji nedáte, musíte na dopravní inspektorát osobně. Obvykle je ale jednodušší, když od vás plnou moc k vyřazení auta z evidence dostaneme. Vše pak vyřídíme za vás a nemusíte se zdržovat chozením po úřadech.

Je potřeba, aby v ní byly přesné údaje o vyřazeném vozidle, o vás (tedy o majiteli) i o tom, komu plnou moc dáváte. K vyřazení auta z registru pak potřebujete také protokol o ekologické likvidaci vozidla. Ani s jedním si ale nemusíte dělat žádné starosti. Vyřazení auta z evidence řešíme ve stovkách případů ročně. Proto máme připravenou standardizovanou plnou moc na vyřazení vozidla z evidence. Stačí na ni jen doplnit potřebné údaje a vše podepsat. A po předání auta samozřejmě připravíme i protokol o ekologické likvidaci vozidla.

Ano, pokud chcete zánik vozidla a jeho vyřazení z evidence vyřešit sami, protokol o ekologické likvidaci auta (respektive potvrzení o převzetí autovraku) vám samozřejmě dáme. Nebo můžete tyto starosti nechat na nás a podepsat plnou moc k vyřazení vozidla z evidence. V takovém případě si protokol o ekologické likvidaci vozidla necháme a sami s ním dojdeme na dopravní inspektorát.

Poplatku se bát nemusíte. Při ekologické likvidaci auta (tedy při zániku vozidla) žádný poplatek za vyřazení vozidla z evidence neplatíte. Poplatek je spojený pouze s uložením auta do depozitu.

Zrušit pojistku na auto kvůli zániku vozidla je jednoduché. Stačí o to požádat pojišťovnu a poslat jí kopii velkého technického průkazu se záznamem o vyřazení vozidla. Výpověď z pojištění musí být písemná a můžete ji doručit osobně nebo poslat poštou, e-mailem či datovou schránkou.

Auto můžete zlikvidovat zcela jednoduše – ozvěte se nám a domluvíme se na předání vozidla i na jeho ekologické likvidaci. Postaráme se o všechny formality a ještě vám za auto zaplatíme!

K odhlášení vozidla z registru potřebujete jen pár věcí. Jsou to:
 • technický průkaz a osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz),
 • registrační značky,
 • váš občanský průkaz
 • a doklad o ekologické likvidaci auta (respektive potvrzení o převzetí autovraku).
Potvrzení o ekologické likvidaci automobilu vám samozřejmě vystavíme, jakmile vůz převezmeme. Navíc za vás rádi vyřídíme kompletní odhlášení vozidla z evidence. Stačí, když nám dáte doklady od vozidla a my vám dáme předávací protokol, kde se k řádnému odhlášení zavazujeme.

Ano, provozujeme autovrakoviště, a tak vykupujeme i bouraná a nepojízdná vozidla a následně se postaráme o jejich ekologickou likvidaci. Ať už je tedy vaše auto v jakémkoliv stavu, rádi ho vykoupíme.
drapák zdvihající auto z kupy