vrak automobilu na louce u jezera

Výkup bouraných a nepojízdných automobilů

Po - Pá, 7 - 15(17)

Zapomeňte na starosti s bouraným či nepojízdným autem. My je vyřešíme! Věnujeme se totiž výkupu automobilů starých až 15 let.

Nezáleží na tom, jakou má vaše auto značku ani z jakého důvodu je nepojízdné. Vykoupíme ho od vás za nejvyšší možnou cenu.

Peníze vám přitom pošleme ten samý den, kdy automobil převezmeme. A navíc se postaráme o vše, co je potřeba – včetně přepisu vozidla.

Zbavíte se tak starostí a ještě dostanete zaplaceno!

Chci vám nabídnout auto
odtahové auto vezoucí vrak automobilu

Jak funguje výkup bouraných a nepojízdných aut

Zavoláte nám na telefon 777 805 909 či 773 177 866 nebo napíšete na e-mail info@autovrakyhk.cz. Probereme podrobnosti, domluvíme se na datu předání a zpravidla také na částce, kterou vám zaplatíme.
Dovezete vozidlo na naši pobočku v Olešnici u Čestic (okres Rychnov nad Kněžnou), nebo si pro něj sami přijedeme – a to až do 50 km od Hradce Králové nebo od Olešnice.
Podepíšeme smlouvu o výkupu automobilu a pošleme vám smluvenou částku na účet.
Pak už jen podepíšete plnou moc k přepisu vozidla a my zařídíme převod auta.

Vše tak zvládnete třeba za půl hodiny. Jednoduše a bez starostí.

Chci vám prodat auto

Proč k výkupu auta zvolit Autovraky HK

U nás se můžete spolehnout, že výkup auta na náhradní díly poběží jako na drátkách. Na trhu jsme už skoro 20 let. A víme, co je pro vás při prodeji bouraného nebo nepojízdného automobilu důležité.

Vše proto vyřešíme co nejrychleji, dáme vám férovou cenu a navíc zařídíme všechny formality.

Rychle

Odtah autovraku vyřešíme vždy co nejrychleji. Nebude vám tak na zahradě překážet déle, než je to nutné.

Výhodně

Nemusíte se bát tabulkových cen, hodnotu vašeho vozu stanovíme individuálně. Díky tomu máte jistotu, že neproděláte. Peníze navíc posíláme už v den převzetí automobilu.

Bez starostí

Zařídíme za vás veškerou administrativu, včetně přepisu nebo odhlášení vozidla z registru. Stačí, když nám při výkupu podepíšete plnou moc na přepis auta. A nemusíte řešit žádné formuláře, fronty ani pochůzky po úřadech.

Spolehlivě

Jsme certifikovaná firma s kamennou provozovnou a na trhu působíme už skoro 20 let. Máte tak jistotu, že jste na správné adrese.

Popodle vašich potřeb

Vyberete si, jestli k nám automobil dopravíte sami, nebo si pro něj máme přijet. Termín předání a výkupu auta navíc přizpůsobíme vašim možnostem.

Využijte to i vy! Ozvěte se nám a domluvte se na výkupu auta, se kterým maximálně vyděláte a nemusíte se téměř o nic starat.

Kontaktovat AutovrakyHK

Kontaktujte nás

Napište nám, s čím potřebujete pomoci. Ozveme se vám a probereme podrobnosti. Obvykle reagujeme do 24 hodin.

Pár vět o nás

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 2004. Věnujeme se odkupu a likvidaci vozidel. Naším cílem je poskytovat služby na vysoké úrovni a zákazníkům vyjít vstříc. Vždy se snažíme najít řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

K odtahům jezdíme denně, náležitosti vyřídíme za vás a peníze za váš nepojízdný vůz dostanete na účet okamžitou platbou.

 • 20 let
  praxe s likvidací vozidel
 • 10 000+
  odtažených automobilů
 • do 2 dnů
  odtah na svoz. trasách

Často kladené otázky

Výkup aut

Samozřejmě, že nemusíte. Můžeme jít na dopravní inspektorát spolu, nebo můžete vše vyřešit sami. Přepis auta v Hradci Králové nebo Kostelci nad Orlicí za vás ale rádi zařídíme my. V takovém případě samozřejmě plnou moc na přepis auta potřebujeme. Díky tomu pak máte vše bez starostí.

Je potřeba, aby plná moc obsahovala přesné údaje o přepisovaném vozidle, o vás (tedy o majiteli) i o tom, komu plnou moc dáváte. Nemusíte si s ní ale dělat žádné starosti. Vyřazení auta z evidence nebo změnu majitele řešíme ve stovkách případů ročně. Proto máme připravenou standardizovanou plnou moc na přepis vozidla. Stačí na ni jen doplnit potřebné údaje a vše podepsat – a to zvládneme při předání vozidla.

Nemusíte, o vše se postaráme. Podle údajů, které nám sdělíte při prvním kontaktu, sami připravíme plnou moc na přepis auta. Vám ji stačí jen podepsat. Nemáte s ní tak žádné starosti.

K přepisu vozidla je potřeba:
 • velký technický průkaz (TP),
 • ověření o registraci vozidla (ORV – malý technický průkaz),
 • doklad totožnosti nebo ověřená plná moc,
 • zelená karta,
 • protokol o evidenční kontrole starý maximálně 30 dní,
 • my připravíme formulář pro přihlášení auta do registru,
O přepis auta v Hradci Králové nebo Kostelci nad Orlicí se ale rádi postaráme za vás. Stačí, když nám dáte ověřenou plnou moc společně s doklady. Vozidla pak nesmí mít v dědictví, exekuci, leasingu apod. Tyto případy také umíme vyřešit a řešíme je individuálně.

Nemusíte, přepis auta v Hradci Králové a v Kostelci nad Orlicí rádi zařídíme za vás. Stačí, když nám dáte technický průkaz, plnou moc k přepisu vozidla, osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz) a platnou zelenou kartu (pokud je vozidlo v depozitu, tak jen technický průkaz). O zbytek už se postaráme my.

Je pravda, že při převodu vozidla je potřeba řešit také ekologickou daň. Neplatí to ale vždy. Pokud jste například auto koupili jako ojeté od jiného majitele z ČR, který už ekologickou daň zaplatil, vy tento poplatek řešit nemusíte. Platí se totiž pouze jednou. Navíc záleží na tom, do jaké emisní normy váš vůz patří. Ekologickou daň z auta platíte pouze u norem:
 • EURO 0,
 • EURO 1
 • a EURO 2.
Pokud vaše auto splňuje vyšší normy, ekologické dani se vyhnete. Přesně vám to řekneme při naceňování vozidla.

Zrušení povinného ručení z důvodu prodeje vozidla je jednoduché. Stačí pojišťovně poslat písemnou výpověď a přidat k ní kopii velkého technického průkazu nebo kupní smlouvy, ze které bude jasné, že už nejste majitelem auta. Pojištění přitom zaniká dnem, kdy zmíněné doklady pojišťovně pošlete. Čím dřív to tedy uděláte, tím víc peněz vám pojišťovna vrátí.
drapák zdvihající auto z kupy