vrak automobilu na louce u jezera

Prodej použitých náhradních dílů v Hradci Králové a okolí

Po - Pá, 7 - 15(17)

Přijďte si pro náhradní díly za výhodné ceny. Věnujeme se totiž také výkupu automobilů, a proto u nás získáte použité náhradní díly z první ruky.

Všechny autodíly před prodejem důkladně zkontrolujeme. Můžete se tak spolehnout, že všechny použité náhradní díly na auta, které u nás koupíte, jsou v dobrém stavu.

V našem sortimentu jsou veškeré tovární značky. Nabízíme například použité náhradní díly Škoda, Volkswagen, Peugeot a další. Snadno tak najdete, co hledáte.

Poptat náhradní díly
různé autodíly rozprostřené na zemi s motorem uprostřed

Proč zvolit k nákupu použitých autodílů Autovraky HK

Neplaťte spoustu peněz za nové součástky ze značkových servisů. U nás seženete použité náhradní díly na auto levněji.

Vykupujeme totiž nepojízdná vozidla.

Rychle

Nabídenme vám použité náhradní díly na auta za rozumnou cenu a bez čekání. Součástky máme totiž skladem.

Výhodně

U nás neplatíte žádné poplatky ani provizi servisu za to, že součástky sežene.

Výběr

Máme použité náhradní díly Škoda, Volkswagen, Peugeot a prakticky všech dalších značek. Výběr je tedy opravdu široký.

Kvalita

Zaručujeme vám 100% kvalitu – každý rok nám projdou rukama stovky vozů, ze kterých vybíráme jen součástky, které jsou zcela v pořádku.

Veškeré potřebné autodíly tak seženete rychle a výhodně.

Poptat součástky

Kontaktujte nás

Napište nám, s čím potřebujete pomoci. Ozveme se vám a probereme podrobnosti. Obvykle reagujeme do 24 hodin.

Pár vět o nás

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 2004. Věnujeme se odkupu a likvidaci vozidel. Naším cílem je poskytovat služby na vysoké úrovni a zákazníkům vyjít vstříc. Vždy se snažíme najít řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

K odtahům jezdíme denně, náležitosti vyřídíme za vás a peníze za váš nepojízdný vůz dostanete na účet okamžitou platbou.

 • 20 let
  praxe s likvidací vozidel
 • 10 000+
  odtažených automobilů
 • do 2 dnů
  odtah na svoz. trasách

Často kladené otázky

Náhradní díly

Jednoduše zavolejte na telefon 775 992 553 nebo napište. Prodáváme použité originální díly všech značek z vykoupených vozidel.

Jednoduše – napište nám nebo zavolejte na telefon 777 805 909. Domluvíme se s vámi na dalším postupu (jestli nám auto přivezete, nebo si ho vyzvedneme u vás) a zpravidla také na ceně. Následně nám auto předáte, sepíšeme smlouvu a vyřešíme odhlášení vozidla z registru. O všechny formality, jako je příprava smlouvy nebo návštěva dopravního inspektorátu, se rádi postaráme. Ušetříte tak čas i starosti.

K trvalému vyřazení vozidla z evidence potřebujete:
 • technický průkaz a osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz),
 • registrační značky,
 • svůj občanský průkaz
 • a potvrzení o ekologické likvidaci vozu (respektive potvrzení o převzetí autovraku), které dostanete od nás.
Navíc za vás rádi vyřídíme i vyřazení auta z registru – stačí, když nám s vozem předáte i doklady. Nemusíte si tak lámat hlavu s tím, jak auto odhlásit ani trávit desítky minut na dopravním inspektorátu.

Pokud chcete odhlásit auto z registru a sami si ho nechat na náhradní díly, máte bohužel smůlu. Zákon nic takového neumožňuje. Existují sice návody, jak pravidla obejít, auto odhlásit a nechat si ho doma, raději se jim ale vyhněte. Když někdo uvidí autovrak na vaší zahradě a nahlásí vás, hrozí vám pokuta až 20 000 Kč. Jestli jste navíc vozidlo uložili do depozitu, a přesto ho rozprodáváte na náhradní díly, může pokuta vyskočit až na 70 000 Kč! Máme pro vás ale řešení – rádi auto na náhradní díly vykoupíme. Ozvěte se nám a domluvíme se na podrobnostech.
drapák zdvihající auto z kupy